Vdes në rrethana të dyshimta një person në një vilë në Gjakovë, policia jep detaje

Kronikë e zezë

Vdes në rrethana të dyshimta një person në një vilë në Gjakovë, policia jep detaje

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 09:41
Foto Ilustrim

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të ketë ndodhur dje në Gjakovë.

Policia e Kosovës me anë të raportit 24 orës ka bërë të ditur se viktima është gjetur nga dy dëshmitarë, pa shenja jete në një vilë.

Njësitë relevante të policisë kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Përveç njësive policore në vendin e ngjarjes ka dalë edhe prokurori, me urdhrin e të cilit  trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat