I dehur rrah gruan, djalin dhe vajzën- arrestohet i dyshuari nga Podujeva

Kronikë e zezë

I dehur rrah gruan, djalin dhe vajzën- arrestohet i dyshuari nga Podujeva

Më: 17 dhjetor 2020 Në ora: 09:16
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Podujevë.

I njëjti ka sulmuar fizikisht viktimat bashkëshorten e tij, vajzën dhe djalin e tij të moshës se mitur.

I dyshuari pasi qe ka qene ne ndikim te alkoolit është trajtuar ne QKMF Podujevë, ndërsa viktimat nuk kanë kërkuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat