Arrestohet një person, kërkoi gjashtë mijë euro për ‘shlyerje të borxhit’

Kronikë e zezë

Arrestohet një person, kërkoi gjashtë mijë euro për ‘shlyerje të borxhit’

Më: 19 janar 2021 Në ora: 11:35
Foto ilustrim

Policia e Kosovës bëri të ditur se ka arrestuar një person.

Pasi i njëjti u kishte kërkuar një shumë parash prej 6000 eurosh dy viktimave një mashkull dhe një femër, në emër te një borxhi.

Rasti ka ndodhur të hënën në Prishtinë, në ora 13:50.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar ne mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat