Tregti e ndaluar/ Policia në Deçan konfiskon mall në vlerë 500 euro

Kronikë e zezë

Tregti e ndaluar/ Policia në Deçan konfiskon mall në vlerë 500 euro

Më: 22 janar 2021 Në ora: 09:56
Foto Ilustrim

Njësia policore gjatë patrullimit në Deçan ka ndaluar një automjet të cilin e drejtonte një person i dyshuar.

Gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar lloje të ndryshme të mallrave, në vlerë rreth 500 euro.

I dyshuari është shoqëruar në stacion dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.

Ndërsa automjeti me mallra është konfiskuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat