Shpërthim me eksploziv makinës brenda garazhit të një pallati në Tiranë

Kronikë e zezë

Shpërthim me eksploziv makinës brenda garazhit të një pallati në Tiranë

Më: 23 janar 2021 Në ora: 08:36
Ilustrim

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 7:40 në Tiranë, në fshatin Qesarakë, njka shpërthyer me eksploziv një makinë e parkuar brenda garazhit të një pallati.

Policia tha se makina është në pronësi të shtetasit S. N.

"Në rrethana të paqarta dyshohet  se ka shpërthyer si pasojë e lëndës plasëse, duke shkaktuar vetëm dëme materiale," thuhet në njoftimin zyrtar.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat