Vidhet vetura afër Drenasit, hajnat u futën në garazhdë dhe e morën “Pasatin”

Kronikë e zezë

Vidhet vetura afër Drenasit, hajnat u futën në garazhdë dhe e morën “Pasatin”

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 09:55
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se nga persona të panjohur i është vjedhur vetura VW Pasat me targa vendore.

Vjedhja ka ndodhur të shtunën në Polluzhë të Drenasit.

Sipas ankuesit, veturën e kishte të parkuar në garazhdë në oborrin e tij kur hajnat ja vodhën.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat