Policia arreston një person të dyshuar për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi

Kronikë e zezë

Policia arreston një person të dyshuar për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi

Më: 7 mars 2021 Në ora: 09:52
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dje një person me dyshime për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi.

Sipas Policisë rasti ka ndodhur në Istog e Viti vitin e kaluar.

Ndërsa i dyshuari është arrestuar dje dhe është dërguar në mbajtje.

Policia nuk ka dhënë më tepër detaje për rastin në fjalë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat