Nuk ia kreu shërbimin që i kishte kërkuar, femra sulmohet e rrëzohet për toke nga i dyshuari në Prishtinë

Kronikë e zezë

Nuk ia kreu shërbimin që i kishte kërkuar, femra sulmohet e rrëzohet për toke nga i dyshuari në Prishtinë

Më: 8 prill 2021 Në ora: 09:41
Foto ilustrim

Një qytetare në Prishtinë ka informuar se është sulmuar dhe është rrëzuar për tokë nga një person i dyshimtë (mashkull), pas arsye se kjo e fundit nuk i kishte kryer një shërbim që kishte kërkuar ai.

Nuk raportohet për të lënduar. Rasti është duke u hetuar.

“Prishtinë  07.04.2021 – 12:50. Ankuesja femër kosovare, ka informuar se është sulmuar dhe rrëzuar për tokë nga i dyshuari mashkull kosovar, për arsye se nuk i kishte kryer një shërbim që kishte kërkuar ai.

Nuk raportohet për të lënduar. Rasti është duke u hetuar.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat