Detaje të reja/ “Ciprra” në momentin e arrestimit në dhomë ishte me një 17 vjeçare

Kronikë e zezë

Detaje të reja/ “Ciprra” në momentin e arrestimit në dhomë ishte me një 17 vjeçare

Më: 16 prill 2021 Në ora: 19:42
Foto ilustruese

Media sonte raportoi se i shumë kërkuari, Besim Hajdari “Ciprra” është arrestuar në një restorant të Podujevës.

Në lidhje me këtë rast, media ka mësuar detaje të reja. “Ciprra” në momentin e arrestimit kishte qenë me një vajzë 17 vjeçare në dhomë.  Në momentin që Policia ka hyrë në restoran, ai kërcyer nga dritarja, por nuk ka mundur të ikë, pasi është kapur nga Policia.

17 vjeçarja që ishte në dhomë është duke dëshmuar stacion të Policisë. Media mëson se në dëshminë e saj, ajo ka treguar se “Ciprra” po e mbante atë me dhunë dhe se e kishte detyruar të abortonte.

I arrestuari është i kërkuar për plagosje . Ai ka rreth 60 vepra penale në Polici.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat