Mitrovicasi humb jetën pasi i rrokulliset traktori

Kronikë e zezë

Mitrovicasi humb jetën pasi i rrokulliset traktori

Më: 4 maj 2021 Në ora: 09:32
Foto ilustrim

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës.

Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti me traktor.

I ndjeri mësohet se ka qenë duke e vozitur traktorin, ku pastaj dyshohet se e ka humbur kontrollen, për të devijuar rrugën dhe rrokullisur.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia e Kosovës dhe ekipet mjekësore, të cilat edhe e kanë konstuar vdekjen e tij.

Trupi i pajetë është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat