Kërcënon me jetë familjarët e tij në Prizren, prangoset

Kronikë e zezë

Kërcënon me jetë familjarët e tij në Prizren, prangoset

Më: 5 maj 2021 Në ora: 08:51
Prizren

Në rrugën “Qazim Berisha” të Prizrenit Policia ka arrestuar dje një të dyshuar për dhunë në familje.

I dyshuari kishte kërcënuar me jetë.

Gjithashtu kishte ushtruar dhunë psikike ndaj vëllait dhe familjarëve të tjerë të tij.

Media mëson se me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat