Gjilan: U zhduk para disa ditësh, kthehet dhe pohon se u dhunua

Kronikë e zezë

Gjilan: U zhduk para disa ditësh, kthehet dhe pohon se u dhunua

Më: 8 maj 2021 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Me datë 5 të këtij muaji ishte zhdukur një femër në Gjilan.

Ajo u lajmërua dje në Polici.

Media ka mësuar nga burimet se ajo njoftoi se ishte dhunuar.

Sipas saj, ajo kishte qenë me një burrë në një motel.

Policia ka arrestuar të dyshuarin i cili ka pohuar veprën në fjalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat