Si ndodhi aksidenti me fatalitet në fshatin Kqiq ku humbi jetën një person?

Kronikë e zezë

Si ndodhi aksidenti me fatalitet në fshatin Kqiq ku humbi jetën një person?

Më: 10 maj 2021 Në ora: 09:11
Ilustrim

Dje rreth orës 13:20 minuta ka ndodhur një aksident, ku si pasojë ka humbur jetën një person.

Drejtuesi tjetër i automjetit është duhet u trajtuar në QKUK.

“Fsh. Kqiq, Mitrovice Jugu 09.05.2021-13:20. Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave civile. Si pasoj e aksidentit, të dy drejtuesit meshkuj kosovar kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ku njeri prej tyre ka vdekur”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jete i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat