Podujevë: Personi që vdiq dje në aksident dyshohet se ndërroi jetë shkaku i problemeve shëndetësore

Kronikë e zezë

Podujevë: Personi që vdiq dje në aksident dyshohet se ndërroi jetë shkaku i problemeve shëndetësore

Më: 15 maj 2021 Në ora: 08:34
Podujevë

Një 61-vjeçar ka vdekur si pasojë e një aksidenti mes dy veturave, dje në fshatin Lupç të Podujevës, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç mëson media, i njderi dyshohet se ishte në një gjendje të rëndë shëndetësore.

Dhe vdekja i ishte shkaktuar si pasojë e gjendjes shëndetësore dhe jo si shkak i aksidentit.

Mësohet po ashtu se drejtuesi i veturës tjetër është dërguar në mbajtje kurse trupi i të ndjerit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat