Tmerrohet gruaja: Hajnat tentuan t’ia thyejnë derën e banesës

Kronikë e zezë

Tmerrohet gruaja: Hajnat tentuan t’ia thyejnë derën e banesës

Më: 24 maj 2021 Në ora: 13:38
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar në polici se persona të panjohur kanë tentuar t’ia hapin derën e banesës me forcë.Rasti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.

Policia njofton se po e heton rastin.

Njoftimi i plotë:

Rr. Mehmet Gradica, Bregu i Diellit, Prishtinë, 22.05.2021 – NN. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se kur ishte kthyer te banesa e saj kishte vërejtur se person-a të panjohur deri me tani ,gjatë natës kishte tentuar që ta hapin derën e hyrjes së banesës duke përdorur mjete për ta hapur me forcë derën. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore dhe rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat