E tmerrshme: Qytetarit i vidhet zinxhiri nga qafa dhe dy telefona

Kronikë e zezë

E tmerrshme: Qytetarit i vidhet zinxhiri nga qafa dhe dy telefona

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 11:37
Ilustrim

Një qytetar nga Lipjani ka raportuar në polici se gjatë ditës së djeshme është sulmuar nga persona të panjohur, më pas i është vjedhur një zinxhirë nga qafa dhe dy telefona.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa nuk raportohet për persona të arrestuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM I RËNDË TRUPOR /Lipjan, 13.06.2021-04:30. Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se persona të panjohur e kanë sulmuar fizikisht, dhe i kanë marrë një zingjir nga qafa dhe dy telefona. Viktima ka pësuar lëndime dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti është duke u hetuar. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat