​Një person gjendet i vdekur në oborrin e QKUK-së

Kronikë e zezë

​Një person gjendet i vdekur në oborrin e QKUK-së

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 11:27
Foto ilustrim

Një person është gjetur dje në mesditë pa shenja jete në oborrin e QKUK-së.

Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Lidhur me rastin janë njoftuar familjarët e viktimës dhe me urdhër të prokurorit kujdestar.

Trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat