Aksident mes dy veturave në Prizren, lëndohet një person

Kronikë e zezë

Aksident mes dy veturave në Prizren, lëndohet një person

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 16:41
Foto ilustrim

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy veturave që ka ndodhur sot rreth orës 14:40, në rrugën “Enver Hadri”, në Prizren.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj, i cili tha se një veturë në lëvizje e ka goditur një veturë tjetër që ka qenë e parkuar në atë rrugë.

“Po, sot rreth orës 14:40 ka ndodhur një aksident mes dy veturave, njëra prej tyre nuk ka qenë në lëvizje, ka qenë e parkuar.

Si pasojë e këtij aksidenti është lënduar një person”, tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat