Qe katër ditë i zhduket gruaja një burrit nga Fushë Kosova, e raporton rastin në polici

Kronikë e zezë

Qe katër ditë i zhduket gruaja një burrit nga Fushë Kosova, e raporton rastin në polici

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 11:30
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në stacionin policor në Fushë-Kosovë se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas raportuesit, gruaja e tij është larguar nga data 20 tetor.

Policia po e trajton rastin si “Person i zhdukur”.

Njësia policore është duke hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat