Burri raporton në polici: Gruaja ka probleme psikike, s’mund të kujdeset për fëmijën

Kronikë e zezë

Burri raporton në polici: Gruaja ka probleme psikike, s’mund të kujdeset për fëmijën

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Një burrë ka raportuar në polici se është rrahur nga gruaja e tij, derisa për këtë të fundit ka pretenduar se ka probleme psikike.

Lajmi është bërë i ditur në raportin 24-orësh të policisë, derisa ,sipas njoftimit, burrit iu është ofruar tretman mjekësor.

Fushë Kosovë 23.11.2021 – 19:40. Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij, e dyshuara femër kosovare. Sipas viktimës e dyshuara ka probleme psikike dhe e njëjta nuk është në gjendje të kujdeset për fëmijët e tyre.  Viktimës iu është ofruar tretman mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat