Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Magure

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Magure

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 08:55
Ilustrim

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në fshatin Magure të Lipjanit.

Rasti është raportuar dje.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse, si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat