Kërcënoi zyrtarët policorë, pejani dërgohet në mbajtje

Kronikë e zezë

Kërcënoi zyrtarët policorë, pejani dërgohet në mbajtje

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 09:21
Policia e Kosovës

Dje në Pejë është arrestuar një person, pasi ka kërcënuar dhe penguar zyrtarët policorë përderisa ishin nuk e kryer detyrën.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, i dyshuari është arrestuar.

Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:55, në rrugën “Fehmi Agani”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat