Vetura godet një vajzë të mitur afër Skenderajt

Kronikë e zezë

Vetura godet një vajzë të mitur afër Skenderajt

Më: 21 dhjetor 2021 Në ora: 19:42
Pamje nga vendi i ngjarjes

Para pak minutash, një vajzë e mitur derisa po lëvizte skaj rrugës është goditur nga një veturë.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Klinë të Epërme të Skenderajt.

Vajza ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar me urgjencë për trajtim mjekësor në spitalin rajonal të Mitrovicës.

Njësitet përkatëse të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat