Vdes një femër në QKUK, para dy javësh ishte aksidentuar në rrugën Prishtinë-Podujevë

Kronikë e zezë

Vdes një femër në QKUK, para dy javësh ishte aksidentuar në rrugën Prishtinë-Podujevë

Më: 25 dhjetor 2021 Në ora: 08:34
Ilustrim

Një femër ka ndërruar jetë dje në QKUK.

Sipas raportit të Policisë, ajo po qëndronte në kujdes intensiv që nga 12 dhjetori kur ishte aksidentuar me veturë në rrugën nacionale Prishtinë-Podujevë.

Vdekjen e saj e ka konfirmuar ekipi mjekësor.

Me vendim  të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në mjekësinë ligjore. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat