Gruaja rrah burrin në Gjakovë

Kronikë e zezë

Gruaja rrah burrin në Gjakovë

Më: 19 janar 2022 Në ora: 09:53
Foto ilustrim

Një grua në Gjakovë e ka rrahur burrin e saj, viktimës më pas i është ofruar trajtim mjekësor.

“Gjakovë, 14.01.2022 – 03:00. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar, bashkëshortin e saj. Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të të cilit dhe me rekomandim të mjekut, për shkak të problemeve psikike e dyshuara është dërguar në repartin e psikiatrisë në spitalin e Gjakovës.

Ajo është në sigurim nga zyrtarët policor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat