Digjet një shtëpi në Vushtrri, ky dyshohet të jetë shkaktari

Kronikë e zezë

Digjet një shtëpi në Vushtrri, ky dyshohet të jetë shkaktari

Më: 21 janar 2022 Në ora: 00:40
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në fshatin Gojbul të Vushtrrisë është djegur një shtëpi, mirëpo nuk raportohet për të lënduar.

Këtë e kanë bërë të ditur zjarrfikësit në këtë komunë, të cilët kanë deklaruar se kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes.

Tutje kanë treguar se brenda shtëpisë kishte qenë një familje, e cila është larguar menjëherë pasi ka dëgjuar një krismë.

Ata tani janë zhvendosur diku tjetër.

Kurse Policia nuk ka qenë e qasshme deri më tani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat