‘Ka tentuar të vetëvritet 4-5 herë’/ Burri nga Istogu thotë se dy veta po ia shantazhojnë gruan me foto intime

Kronikë e zezë

‘Ka tentuar të vetëvritet 4-5 herë’/ Burri nga Istogu thotë se dy veta po ia shantazhojnë gruan me foto intime

Më: 25 janar 2022 Në ora: 16:04
Ilustrim

Një person në komunën e Istogut ka raportuar se bashkëshortja e tij katër-pesë herë ka tentuar të vetëvritet muajve të fundi.

Sipas raportit të Policisë, dyshohet se dy persona janë duke e shantazhuar viktimën me publikimin e disa fotove intime.

“Istog 22.01.2022 – 21:00. Ankuesi mashkull  kosovar  ka informuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovar e katër-pesë herë ka tentuar të vetëvritet muajve të fundit.

Dyshohet se dy të dyshuar kosovarë, janë duke e shantazhar në vazhdimësi me publikimin e disa foto intime të viktimës. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat