Zhduken dy vajza, njëra në Viti e tjetra në Prishtinë

Kronikë e zezë

Zhduken dy vajza, njëra në Viti e tjetra në Prishtinë

Më: 19 shkurt 2022 Në ora: 09:39
Ilustrim

Policia përmes raportit 24-orës ka njoftuar se dje në polici është raportuar për dy persona të zhdukur.

Siç bëhet e ditur rastet kanë ndodhur në Prishtinë dhe në Viti.

Në Prishtinë nëna ka raportuar se vajza e saj është  larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Ndërkaq në Viti babai ka raportuar vajzën e tij të zhdukur.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, njofton Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat