Aksident në bulevardin e Vlorës, mjeti del nga rruga dhe përplaset me pemën

Kronikë e zezë

Aksident në bulevardin e Vlorës, mjeti del nga rruga dhe përplaset me pemën

Më: 21 prill 2022 Në ora: 20:19
Pamje nga aksidenti

Një aksident rrugor është regjistruar në bulevardin e ri Vlorë-Skelë këtë pasdite vonë.

Një automjet i cili po lëvizte me shpejtësi të lartë ka dalë nga rruga dhe është përplasuar me një pemë.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat