Patën mosmarrëveshje rreth veturës, arrestohen dy persona në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Patën mosmarrëveshje rreth veturës, arrestohen dy persona në Fushë Kosovë

Më: 24 prill 2022 Në ora: 08:58
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Fushë Kosovë.

Të njëjtit janë arrestuar pasi që pas një mosmarrëveshje rreth një dëmtimi të veturës, njeri prej tyre ka kanos me armë të dyshuarin tjetër.

Arma pistoletë me një karikator pa fishek është konfiskuar.

Ndërsa me vendim te prokurorit pas intervistimit njëri i dyshuar dërgohet në mbajtje ndërsa tjetri lirohet në procedurë të rregullt. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat