Prishtinë: Tenton ta vras, e therr me thikë dhe i shkakton lëndime të rënda

Kronikë e zezë

Prishtinë: Tenton ta vras, e therr me thikë dhe i shkakton lëndime të rënda

Nga: H.O. Më: 16 maj 2022 Në ora: 08:29
Ilustrim

Një vrasje në tentativë ka ndodhur dje në Prishtinë, raporton Policia e Kosovës. Bëhet e ditur se një person ka pësuar lëndime të rënda trupore derisa është therrur me thikë.

Raporti i plotë:

VRASJE NË TENTATIVË

Rr. Agim Ramadani, Prishtinë 15.05.2022-18:20 Lëndime të rënda trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar pasi i njëjti si pasoj e një mosmarrëveshje të më hershme, është sulmuar fizikisht (therrë me thikë) nga një i dyshuar mashkull kosovar. Viktima është dërguar në tretman mjekësorë në QKUK.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat