Dy femra sulmojnë fizikisht një mashkull, i shkaktojnë lëndime trupore

Kronikë e zezë

Dy femra sulmojnë fizikisht një mashkull, i shkaktojnë lëndime trupore

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 11:31
Foto ilustrim

Dy femra janë arrestuar, pasi që të njëjtat pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa dy të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur pasditen e së martës, në rrugën “Adem Jashari” në Pejë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat