Zhduket një femër në Gjakovë, nga e mërkura

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në Gjakovë, nga e mërkura

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 10:51
Foto ilustrim

Nga pasditja e së mërkurës është zhdukur një femër në Gjakovë bën të ditur Policia e Kosovës.

Rasti ende është duke u hetuar.

RAPORTI:

PERSON I ZHDUKUR

Gjakovë 22.06.2022 – 18:40. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se më datën e lartëcekur nga shtëpia ka dal viktima femër kosovare dhe deri më tani nuk është kthyer në shtëpi. Rasti mbetet nën hetime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat