Në Kosovë 1 mijë e 914 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

Kronikë e zezë

Në Kosovë 1 mijë e 914 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 11:36
Ilustrim

Në vendin tonë në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 913 gjoba trafiku.

Teksa gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur gjithsej 17 aksidente me të lënduar.

Gjithashtu kanë ndodhur edhe 30 me dëme materiale.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar 24 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat