Kishte marrë 9000 euro, por s’dorëzoi mallin - arrestohet një person në Fushë-Kosovë

Kronikë e zezë

Kishte marrë 9000 euro, por s’dorëzoi mallin - arrestohet një person në Fushë-Kosovë

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 09:18
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar të shtunën një person në Fushë-Kosovë të dyshuar për mashtrim.

Sipas njoftimit të Policisë, kontabilisti i një firme kishte njoftuar se një i dyshuar ka pranuar rreth 9000 euro për furnizim me mall, por se nuk e ka dorëzuar mallin.

“I dyshuari është arrestuar.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat