​Rrahje në mes të azilkërkuesve në Qendrën e Azilit në Magure

Kronikë e zezë

​Rrahje në mes të azilkërkuesve në Qendrën e Azilit në Magure

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 10:56
Foto ilustrim

Një shtetas i Marokut ka sulmuar fizikisht shtetasin e Marokut në qendrën e azilit në fshatin Magure të Lipjanit.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat