‘Shtëpitë në një oborr’, gruaja e raporton kunatin në polici

Kronikë e zezë

‘Shtëpitë në një oborr’, gruaja e raporton kunatin në polici

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 09:00
Foto ilustrim

Një grua në Gjilan është ankuar në Polici pasi është fyer nga kunati i saj.

Shtëpitë i kanë në të njëjtin oborr, aty kur edhe ka nisur “sherri”.…

I dyshuari është intervistuar, por më pas me vendim të prokurorit është liruar me procedurë të rregullt.

Rasti është në hetime, ka raportuar Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat