Vdes një grua në Spitalin e Pejës, policia nis hetimet

Kronikë e zezë

Vdes një grua në Spitalin e Pejës, policia nis hetimet

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 09:37
Foto ilustrim

Policia ka nisur hetimet rreth vdekjes së një gruaje që ishte e shtrirë në Spitalin e Pejës dhe ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, njofton Klankosova.tv.

“Fsh. Vitomiricë, Pejë 12.08.2022 – 11:40.

Është raportuar se viktima femër kosovare e cila ka qenë e shtrirë në Spitalin e Pejës ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion” thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat