Arrestohet një person në Nekoc të Drenasit, ja çfarë i bëri vëllait të tij

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Nekoc të Drenasit, ja çfarë i bëri vëllait të tij

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 10:58
Nekoc

Është arrestuar një person në fshatin Nekoc të Drenasit, pasi që ai, pas një mosmarrëveshje pronësore ka dëmtuar murin dekorativ të vëllait të tij.

Policia ka njoftuar se arrestimi ka ndodhur të hënën në mesditë.

I dyshuari pas intervistimit nga policia me vendim të prokurorit është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Me rastin po merret njësiti i hetimet në nivel stacioni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat