Një person i dërgon në bankë 1,000 euro të falsifikuara, policia në kërkim të tij

Kronikë e zezë

Një person i dërgon në bankë 1,000 euro të falsifikuara, policia në kërkim të tij

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 08:46
Foto ilustrim

Një person ka dorëzuar në një bankë private në Pejë dy kartëmonedha me vlerë nga 500 euro, të cilat dyshohet se janë të falsifikuara.

Kartëmonedhat janë sekuestruar ndërsa i dyshuari është në kërkim.

Rasti ka ndodhur mesditën e së enjtes, në rrugën “Mbretëresha Teutë”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat