​Vdiq një burrë në Prizren, derisa ishte në fushë

Kronikë e zezë

​Vdiq një burrë në Prizren, derisa ishte në fushë

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 08:56
Foto ilustrim

Një person ka vdekur në fshatin Krajk të Prizrenit, të hënën rreth orës 14:30.

Sipas dëshmitarit, viktimës i ishte përkeqësuar gjendja sa ishin në një fushë.

Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi emergjencës në vendin e ngjarjes.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Rasti është inicuar si hetim i vdekjes.

Fsh. Krajk , Prizren 03.10.2022-14:30. Është raportuar se viktima mashkull kosovar derisa ka qenë në fushë me dëshmitarin mashkull kosovar , i është përkeqësuar gjendja shëndetësore dhe ka ndërruar jetë. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi emergjencës në vendin e ngjarjes. Me vendim te prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, raporton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat