Sulmohet me gërshërë një burrë në Prizren

Kronikë e zezë

Sulmohet me gërshërë një burrë në Prizren

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Një burrë është sulmuar me gërshërë nga një tjetër në fshatin Korishë të Prizrenit.

Policia në raportin 24 orësh rastin e ka cilësuar si aksidental teksa viktima është duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

“Fsh. Korishe, Prizren 24.11.2022-12:40. Viktima mashkull kosovar është duke u trajtuar në QKUK, pasi që i njëjti dyshohet se aksidentalisht është lënduar me gërshërë nga një mashkull kosovar.

Palët janë intervistuar, me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat