Gjilanasi dyshohet se shantazhoi një grua me foto në rrjete sociale

Kronikë e zezë

Gjilanasi dyshohet se shantazhoi një grua me foto në rrjete sociale

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se e ka shoqëruar një person në Gjilan.

Ai dyshohet për veprën penale “shantazh”.

Sipas njoftimit të Policisë, i shoqëruari dyshohet se e kishte shantazhuar një grua me disa foto në rrjete sociale.

Me vendim të prokurorit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat