Fushë Kosovë, një grua raportoi se është dhunuar në nëntor

Kronikë e zezë

Fushë Kosovë, një grua raportoi se është dhunuar në nëntor

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 10:17
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar në Polici se është dhunuar nga një burrë në Fushë Kosovë.

Policia sot ka informuar se rasti ka ndodhur më 25 nëntor.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.”, ka bërë të ditur Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat