Kanosi vazhdimisht ish-bashkëshorten, drenicasi dërgohet në burg

Kronikë e zezë

Kanosi vazhdimisht ish-bashkëshorten, drenicasi dërgohet në burg

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 09:27
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar të premten një burrë në Skenderaj pasi që nuk kishte respektuar urdhrin mbrojtës të lëshuar nga gjykata dhe përmes rrjeteve sociale kishte kërcënuar ish-bashkëshorten.

Në njoftimin e Policisë të shtunën thuhet se i dyshuari e kishte kërcënuar ish-bashkëshorten vazhdimisht.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti nuk kishte respektuar urdhrin mbrojtës të lëshuar nga gjykata si dhe i njëjti përmes rrjeteve sociale e kishte kanosur në vazhdimësi viktimën femër kosovare (ish-bashkëshorten e tij).

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat