Iu përkeqësua gjendja, vdes një person në Prizren

Kronikë e zezë

Iu përkeqësua gjendja, vdes një person në Prizren

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 10:00
Foto ilustrim

Është raportuar se pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore, një person është dërguar në emergjencën e spitalit të Prizrenit.

Aty nga mjeku përgjegjës është konstatuar se trupi i viktimës mashkull kosovar është pa shenja jete.

Policia bëri të ditur se rasti ka ndodhur në fshatin Korish, të shtunën rreth orës 13:45.

“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit trupi i pajetë i është dorëzuar familjarëve për ceremoni. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e PK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat