Zhduket një femër në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në Pejë

Më: 1 shkurt 2023 Në ora: 09:53
Foto ilustrim

Një femër është raportuar e zhdukur në Pejë.

E, njëjta është larguar nga shtëpia dhe familjarët nuk kanë njohur për vendndodhjen e saj.

“Pejë 30.01.2023-19:40. Me datë 31.01.2023 ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Nga policia presin detaje më të hollësishme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat