Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku që u raportua e humbur

Kronikë e zezë

Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku që u raportua e humbur

Më: 19 mars 2023 Në ora: 23:47
Vajza që u raportua si e zhdukur

Është gjendur 13-vjeçarja nga Kaçaniku që u raportua e humbur.

Burime të mediave tregojnë se ajo aktualisht ndodhet në një stacion policor në Prishtinë.

“Një mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur .

Viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”

Kujtojmë se një person ka raportuar në polici se e vajza e tij e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk e di vendndodhjen e saj., thuhet në raportin e policisë.

Rasti kalon në procedurë hetimore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat