Vëllai e raporton vëllain në Polici, thotë se i dëmtoi dyert e shtëpisë së përbashkët

Kronikë e zezë

Vëllai e raporton vëllain në Polici, thotë se i dëmtoi dyert e shtëpisë së përbashkët

Më: 2 prill 2023 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Një person në Klinë ka raportuar se vëllai i tij i ka çmontuar dhe dëmtuar dyert e shtëpisë së përbashkët.

I dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“Klinë 31.03.2023-13:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se vëllai i tij i dyshuari mashkull kosovar, i kishte çmontuar dhe dëmtuar dyert e shtëpisë të cilën e kanë të përbashkët.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat