I dyshuari sulmoi fizikisht një person, lëndohet burri që tentoi ta ndalë sulmin dhe alivanoset një grua

Kronikë e zezë

I dyshuari sulmoi fizikisht një person, lëndohet burri që tentoi ta ndalë sulmin dhe alivanoset një grua

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Policia njofton se një person e ka sulmuar fizikisht një person tjetër në Prishtinë.

Në këtë përleshje ka ndërhyrë një person, i cili është lënduar dhe është alivanosur një grua.

Të lënduarve u është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

“LËNDIM I LEHTË TRUPOR- Besi, Prishtinë 02.06.2023 – 19:35. I dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar fizikisht ankuesin mashkull kosovar. Gjatë ndërhyrjes për të evituar sulmin, është lënduar viktima mashkull kosovar dhe është alivanosur viktima femër kosovare, të cilëve i është ofruar tretman mjekësor. I dyshuari gjendet në arrati.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat